VIDEO

video

Video

Nasze Video zespołu weselnego Concret. Baw sie razem z nami kiedy tylko gramy. Wesela, studniówki, prymicje imprezy jubileuszowe.

Polecane Filmy Zespół muzyczny CONCRET:

  Łzy-Życie jest piękne:     https://youtu.be/sOErOrO8U3Q   

 Mama Marija-Concret :    https://youtu.be/UzaDvYpwPi0   

  Winko pije – CONCRET    https://youtu.be/4Igsk–VeRc     

 Miłość w Zakopanem-Sławomir     https://youtu.be/_uCIt_znUAs      

 Super-Mix-weselny-Góralski-Concret      https://youtu.be/tw72lEskCyI     

 Cheri cheri Lady-Modern talking-CONCRET       https://youtu.be/XVFoZczq0nk    

Polka weselna – Skowroneczek – CONCRET      https://youtu.be/N5kptR9SjBQ     

Łzy-Życie jest piękne

Winko pije – CONCRET

Miłość w Zakopanem-Sławomir

Ma ma Marija-Concret

 Super-Mix-weselny-Góralski-Concret

 Cheri cheri Lady-Modern talking-CONCRET

 Polka weselna – Skowroneczek – CONCRET

Muzyka na wesele -Concret

Ślub i wesele w tygodniu? Czy będzie taniej?
W naszym kraju od dawien dawna panuje zasada, że ślub i wesele powinno odbyć się w sobotę. Zwyczaj taki stał się tradycją. Coraz w większości wypadków można jednakże zauważyć, że Młode Pary pobierają się w środku tygodnia. Zanim podejmiesz tę bardzo istotną decyzję zastanów się nad wszystkimi zaletami i wadami. Na co warto więc zwrócić uwagę podejmując decyzję o dniu ślubu i wesela? ZESPÓŁ MUZYCZNY Skarżysko-Kamienna-Concret:   http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-skarzysko-kamienna/

Muzyka weselna Disco Polo -Video

Tańsze rozwiązanie?
Podstawową wielką zaletą ślubu w ciągu tygodnia jest większa przystępność sali weselnej. Wybierając inny dzień niż sobota (czyli dzień w którym ślub i wesele wyprawia zdecydowana większość Młodych Par) możecie liczyć na spory rabat (nawet do -20%) na weselne menu lub dodatki w postaci atrakcji kulinarnych (przykładowo. bezpłatny wiejski stół). Dotyczy to także fotografów, kamerzystów jak i fryzjerów , a ponadto wizażystów. W sytuacji usługodawców powinno się jednak pamiętać, że spora większość z nich obsługę ślubów i wesel traktuje co więcej, warto więc uwzględnić fakt, że konkretny usługodawca ma możliwość być w tym okresie w pracy u kogoś na etacie. ZESPÓŁ MUZYCZNY Sandomierz-Concret:    http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-sandomierz/

Orkiestra weselna Concret -Video

Krótsze wesele?
Wesele w ciągu tygodnia oczywiście całkiem dobrze sprawdzi się dla ludzi, które nie stawiają na całonocną zabawę lecz na wystawny obiad. Zapewne większość z gości nie weźmie wolnego na następny dzień dlatego będzie wychodzić z imprezy przed północą. Taka formuła ceremonii oczywiście jest dla gości dużo wygodniejsza. Dostępność terminu
Kolejną zaletą ślubu w ciągu tygodnia bez wątpienia jest większe prawdopodobieństwo wolnego terminu w Urzędzie jak również w Kościele.
Pierwszą z wad pojawiających się przy wyborze ślubu i wesela w środku tygodnia niewątpliwie jest frekwencja gości.

Należy pamiętać aby poinformować gości z dużym wyprzedzeniem, tak aby byli w stanie załatwić sobie na ten dzień urlopy. Bez wątpienia zmniejszy to w dużym stopniu ilość ludzi, które będą musiałby zrezygnować z Waszej ceremonii. Warto także ustalić późniejszą godzinę ślubu aby goście w ten dzień mogli pójść jeszcze do pracy i z większą swobodą mogli dotrzeć, nie stresując się w trakcie stania w korkach. ZESPÓŁ MUZYCZNY Małopolska-Concret:     http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-malopolska/

Video- Czadowe oczepiny z Concretem

Czas na poprawiny?
Organizując ślub i weselę w ciągu tygodnia z całą pewnością Przygotowanie poprawin stanie pod znakiem zapytania. Spora większość z gości niestety nie będzie w stanie wziąć sobie dwóch albo dosłownie trzech dni wolnego od pracy. Powinno się więc wziąć pod uwagę sytuację, w której to opłacicie dwudniowe świętowanie a na poprawinach pojawi się wyłącznie garstka osób.

Zanim zdecydujecie się wyprawić Waszą ceremonię w inny dzień aniżeli w sobotę, przyjrzyjcie się Waszej liście goście i odpowiedzcie sobie na pytanie kto z zaproszonych ludzi będzie w stanie wziąć sobie dzień lub dwa wolnego. Jeśli zaś bierzecie pod uwagę aspekt finansowy całego ślubu i wesela, warto pomysleć aby wyprawić go jednak w ciągu tygodnia. ZESPÓŁ MUZYCZNY Lublin    http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-lublin/

DJ na wesele Concret -Video

Przesądy ślubne – Najpopularniejsze
Data ślubu – zgodnie z przesądami, już sam wybór daty ślubu ma bardzo duże znaczenie. Para młoda powinna wziąć ślub w miesiącu, w nazwie którego występuje litera R. Odradza się jednakże organizację przyjęć weselnych w czasie Wielkiego Postu i Adwentu. Istotne też, ażeby ustalonej daty ślubu nie przekładać.
Zaproszenia – warto dobrze przemyśleć liczbę zamówionych zaproszeń. W zgodzie z przesądami, narzeczeni powinni rozdać wszystkie zaproszenia, tak, by żadne z nich nie zostało.

Suknia ślubna – pan młody swoją przyszłą małżonkę w sukni ślubnej powinien zobaczyć dopiero w dniu ślubu.
Dodatki dla panny młodej – panna młoda powinna zdecydować się na obuwie z zakrytymi piętami i palcami – przez buty z odkrytymi piętami i palcami ucieka szczęście. W bukieciku kobiety nie mogą znajdować się kwiaty z kolcami, dobrze również, gdy panna młoda zrezygnuje z pereł – wróżą łzy. Ponadto, panna młoda powinna mieć na sobie: ZESPÓŁ MUZYCZNY Końskie-Concret:    http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-konskie/

Droga do Raju z Concretem Video Filmy

Droga do kościoła – gołębie i sroki są symbolem szczęścia, właśnie takich ptaków powinna wypatrywać para młoda w drodze do kościoła. Oprócz tego, kierowcą samochodu do ślubu powinien być mężczyzna – nie może to być pan młody.
Próg kościoła i sali weselnej – panna młoda próg kościoła powinna przekroczyć prawą nogą. Przez próg sali weselnej kobietę powinien przenieść małżonek – dzięki temu panna młoda nie potknie się podczas przechodzenia przez próg.

Video Kieliszek wódki i wody – para młoda witana jest kieliszkiem wody i wódki, osoba, która wybierze kieliszek wódki będzie rządzić w małżeństwie.
Po pierwszym toaście panna młoda rzuca kieliszki za siebie i sprząta potłuczone szkło – ma to zapewnić szczęście na nowej drodze życia.
Czytaj więcej…  Wyjątkowe atrakcje weselne, hity na 2017 rok! ZESPÓŁ MUZYCZNY Kielce         http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-kielce/
Przesądy po ślubie – TOP 10

PRZESĄDY PRZED ŚLUBEM Video

W noc poślubną do łóżka jako pierwsza powinna wejść panna młoda.
Pan młody powinien ściągnąć podwiązkę zębami.
Jeśli para młoda przeprowadza poprawiny, panna młoda powinna być ubrana w nową sukienkę, której jeszcze przenigdy nie miała na sobie.
Małżonkowie nie powinni zdejmować obrączek.
Rok po ślubie panna młoda powinna spalić bukiecik ślubny.
Wszelaka rocznica ślubu ma własną nazwę, pierwsza to rocznica papierowa, druga bawełniana, trzecia skórzana, czwarta kwiatowa, piąta drewniana.

Jeżeli małżonkowie kupują sobie upominki z okazji rocznicy, powinny być to prezenty powiązane z nazwą rocznicy, na przykład na rocznicę papierową album na zdjęcia.
Dawniej panna młoda zostawiała suknię ślubną dla swojej córki.
W niektórych rodzinach panuje przesąd przekazywania pierścionka zaręczynowego z pokolenia na pokolenie.
W większości wypadków państwo młodzi zachowują butelką wódki lub innego alkoholu i otwierają ją na chrzcinach pierwszego dziecka. ZESPÓŁ MUZYCZNY Dąbrowa-Górnicza   http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-dabrowa-gornicza/

Zespoły weselne Kielce-Kraków-Katowice-Concret

Dobrze poszukując adekwatnego zespołu na wesele warto zwrócić uwagę na znany i najczęściej wybierany zespół Concret oraz dodatkowo ShowTime. Gramy na dość dużym terenie. Pośród innymi: Kielce-świętokrzyskie, Kraków-Małopolska, Katowice-Śląsk,, Lublin, Warszawa i okolice. Tyle miłości w słowie przebacz, przepraszam że mówię je dopiero w tej chwili. Bieg wydarzeń to uczta marzeń wielka, nie przestań pisać o tym aktualnie, bo jesteś jak modelka. Tego dnia przeszyłaś mnie, dobiłaś wnętrze. Iskrę nadziej pozostawiam w tym zespole. Gdy słowo kocham miało znaczenie, słowo przebacz porozumienie. Pamięć okrągła, naiwna i ciągła, 100 razy kocham powiedzieć można.

Dobra orkiestra na wesele

To nic nie daje inne są czasy, miałaś kochanka tego poranka. Dzwoni telefon, blaga mnie o minutę, a ja wrzucam kolejna monetę. Tyle pamiętam kolejna rutyna, zabić go czy lepiej powiedzieć co mi w głowie siedzi! Nawet jedna osoba nie wie co uczynisz, boisz się myśleć gdzie w tobie winy. Być sobą to tak nie kilka, mówiłaś przebacz kochałem ciebie.
Być z tobą zrozumieć cię czy zakończyć życie swe.
Jesteś jak żmija, bez ustanku się wija, diabeł w tobie siedzi wyjdę bez spowiedzi. Osiągnę cel pobiegnę tak ja to wiem. Oczy już nie te choćby pragnę ciebie. Byłaś mym misją w tej chwili już zapomnieniem, poświecę się i odejdę hen.. http://zespolconcret.pl/zespol-muzyczny-na-wesele/


Bieg każdy biegnie gdzieś, innym torem los wykonuje, inna żmija przyczepi się teraz bo że zlituj się. Zniosę wszystko reanimuj mnie, kocham ją a nie widzę już jej. Chcesz dowieść niewinności tak od w tym samym momencie, od zalania dziejów powiedzieć Nara! Buntujesz się i kipi w tobie żar. Jaki naiwny podział w tym masz powiedz nam, to jedynie kwestia jaką wypowiesz, jak na spowiedzi wszystko mi powiesz?
Polemizujesz nurkujesz jak czad, na wokandzie widzisz swe imię.
Za co za jaka przyczynę tu jestem, co ja zrobiłem że tu trafiłem.
Boże proszę ratuj mnie, nie woli 15 lat nie widzieć cię! Nie biorę nie pale spowiadam się, tobie tylko wierze powierzam siebie. http://zespolconcret.pl/orkiestra-na-wesele/

Zespół muzyczny na wesele-Planujemy Wesele


Z tobą będę ma możliwość jeszcze kiedyś kto to wie? Proszę to nie tak ja wiem, że przekreśliłem świat, nie jestem wariatem wiem o tym. Ty mnie zdradziąłs ja kocham Cię. Proszę dostarcz mnie całego, woli zrozumieć wiedzieć o tym dlaczego? Gdy miałem 15 lat nie widziałem ciebie tam, to ona była pokarmem a ja zwiedzałem świat. Kiedy ta data przekreśliła nas, bylem blisko coś łączy nas.
Proszę daj mi sile znów, poddaje się temu pojmuje już.

Czemu gdy myślę to nieustannie wierze słyszę jej bicie wystukuje me imię.
Czemu gdy miałem szanse być kimś, widzę na dzień obecny ściany negatywny rym.
Niech zrozumie ze miłość w nas tkwi, proszę daj mi sile znów.
Poddaje się temu pojmuje już, Czas się w końcu odezwać.
Co posiada za znaczenie słyszalne nasze brzmienie, Portal Planujemy wesele: http://zespolconcret.pl/planujemy-wesele/

Strona Główna oto

interpretujesz je jak chcesz a jak dużo z tego wiesz. Jesteś samoukiem rozumiesz pojęć sztukę, stosujesz zasadę rynku muzycznego młynku. Koncert szaleją gryf struny grzeją, inni ludzie komy zostawiają dobrą muzę odwiedzają. Od w każdej sytuacji ten jestem że się kieruje sercem: http://buy-viagra-cialis.net/